×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 47

Školní družina

PROVOZNÍ DOBA ŠKOLNÍ DRUŽINY:

RÁNO OD 6.00 DO 7.40 HOD.

ODPOLEDNE OD 11.40 DO 17.30 HOD.

D. ŠMÍDKOVÁ VED. ŠD

 

ŠKOLNÍ DRUŽINA PŘIJÍMÁ OD 20. KVĚTNA PŘIHLÁŠKY NA NÁSLEDUJÍCÍ ŠKOLNÍ ROK. TISKOPIS JE MOŽNÉ STÁHNOUT  ZE STRÁNEK ŠKOLY NEBO VYZVEDNOUT U VYCHOVATELEK.

PŘEDNOSTNĚ UMISŤUJEME ŽÁKY Z PRVNÍCH A DRUHÝCH TŘÍD. OSTATNÍ DLE VĚKU A DATUMU PODÁNÍ ZÁPISNÍHO LÍSTKU. PŘIHLÁŠKY SE PŘIJÍMAJÍ DO NAPLNĚNÍ KAPACITY.

 Vedoucí ŠD:
Dobroslava Šmídková

Personální zajištění ŠD:

 Hana  HOUDKOVÁ
 Dobroslava ŠMÍDKOVÁ
 Natálie STRAKOVÁ
 Kristýna HOFERICOVÁ

 

Vyzvedávání:
po obědě do 13,30 a dále 15.00 – 17.30, během bloku aktivit od 11.40 do 15.00 je možné dítě vyzvednout pouze po předchozí domluvě s vychovatelkou
 

ŠKOLNÍ DRUŽINA PŘIJÍMÁ OD 20. KVĚTNA PŘIHLÁŠKY NA ŠKOLNÍ ROK 2021 – 2022. TISKOPIS JE MOŽNÉ STÁHNOUT  ZE STRÁNEK ŠKOLY NEBO VYZVEDNOUT U VYCHOVATELEK.

OTEVÍRAJÍ SE OPĚT TŘI ODDĚLENÍ, TZN.  POUZE  90 ŽÁKŮ. 

Dobroslava Šmídková
vedoucí školní družiny

 

Vážení rodiče. Školní družina přijímá přihlášky na školní rok 2020/2021. Formulář přihlášky je ke stažení níže nebo je k dispozici u vychovatelek ŠD nebo v kanceláři školy. Vyplněnou přihlášku můžete poslat na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo vhodit do poštovní schránky u vchodu do školy. Kapacita ŠD je 90 žáků. Přednostně umisťujeme žáky z prvních a druhých tříd, ostatní dle věku a datumu podání přihlášky. 

vedoucí ŠD

V měsíci červnu probíhal ve školní družině atletický trojboj. Žáci soutěžili v hodu tenisovým míčkem, ve skoku do dálky a v běhu na čas. Všichni se velmi snažili a zápolili s velkým nasazením. Na fotografiích máme vítěze ze všech kategorií.

Dobroslava Šmídková, vedoucí ŠD

V dubnu proběhla ve školní družině soutěž ,,Malujeme z pohádky do pohádky.“ Zúčastnila se jí všechna tři oddělění, to znamená sto žáků. Obrázky se moc povedly a bylo velmi těžké vybrat ty nejhezčí. A zde máme konečné vítěze:

Všechny nás ta zima baví,
když se sněhuláci staví.
Jedna koule, druhá koule, třetí koule,
klobouk, nos, sněhuláček chodí bos.

Halloweenské odpoledne v maskách proběhlo 30. října na školní zahradě. Žáci soutěžili v různých čarodějnických soutěžích. Nejlépe si vedli v letu na koštěti, či plivání fazolí do hrnce. Masky byly překrásné, nálada super a  počasí se povedlo bez deště. A všech 82 dětí zvládlo i zkoušku statečnosti.

Dobroslava Šmídková

Letošní rok školní družina nasbírala rekordní množství žaludů a kaštanů. Oddělení Šikulů, které bylo nejpilnější, se umístilo na prvním místě. Všichni sběrači byli odměněni sladkou cenou. Ale největší radost budou mít v zimě lesní zvířátka.

Dobroslava Šmídková

6. 11. 2017 školní družina navštívila představení Divadla z bedny. Tentokrát jsme se pobavili pohádkou Princezna na hrášku. Žáci se aktivně zapojili do hry a všichni jsme si to výborně užili, ale zároveň se i poučili. 

 

Všichni žáci, kteří si podali přihlášku do školní družiny, byli přijati. Nástup přijďte upřesnit v pondělí 4.9. 2017.

V měsíci březnu žáci všech oddělení naší školní družiny malovali, kreslili, vybarvovali a i jinak se potýkali s tématem každoroční výtvarné soutěže ,,Z pohádky do pohádky“. Všichni si zaslouží velikou pochvalu za přístup a snahu, se kterou tvořili. Ale protože vyhrát nemohou všichni, zde máme vítěze, které si žáci prvního stupně sami svými hlasy zvolili.

Dne 13.3.2017 navštívilo naší školní družinu Divadlo z bedny Karlovy Vary. Přivezlo hudební pohádku Kocour v botách. Představení se žákům velice líbilo a již teď se těší na další představení, které se bude konat na začátku nového školního roku.

Dne 23. února 2017 školní družina uspořádala tradiční¨ maškarní rej. Zúčastnilo se celkem 87 žáků ze tří oddělení. Porota měla velmi těžký úkol vybrat nejlepší masky. Nakonec děti samy určily toto pořadí:

 

V pátek 4. 12. 2015 se vydalo 60 čertíků ze školní družiny na dobrodružnou výpravu za ukrytým pokladem. Venku byla tma tmoucí a při pátrání jsme si vyprávěli strašidelné chebské pověsti. Čertí večer se moc líbil a všichni si ho pořádně užili.

š.d.

 

 

Zřizovatel

nám. Krále Jiřího z Poděbrad 1/14, Cheb
Tel: 354 440 111
E-mail: podatelna@cheb.cz
ID datové schránky: a8gbnyc

Identifikace školy

IČ: 70987165
REDIZO: 600066282
IZO: 102040800
DIČ: CZ 70987165
č.ú.: 12430331/0100 - škola

Vedení školy

sekretariát : Alena Zakrzewská, 3zscheb@3zscheb.cz

ředitel školy : Mgr. Pavel Černý, cerny@3zscheb.cz

zástupce ředitele : Mgr. Hana Veselá, vesela@3zscheb.cz

výchovný poradce : Mgr. Eva Pospíšilová, pospisilova@3zscheb.cz

metodik prevence : Mgr. Pavlína Hošnová, hosnova@3zscheb.cz

ICT koordinátor : Ing. Zdeněk Vrbata, vrbata@3zscheb.cz

Vedoucí ŠD : Dobroslava Šmídková, smidkova@3zscheb.cz

Vedoucí ŠJ : Lenka Horčičková, horcickova@3zscheb.cz